Catellani&Smithcatellani

Dvacet let Catellani&Smith, žádná práce, jen slavnost. To je hlavní motto společnosti a s tím i vytváří a představuje své netradiční kolekce. Použitím netradičních materiálů i nápadů vznikají kolekce oplývající originalitou a jedinečností. Vstupte a nechte se unášet světlem zlatavého slunce a ohně, poznejte sílu větru či pestrost vodní hladiny. To vše umožňují svítidla Catellani&Smith.


Ultraluceultraluce

Firma, jejíž hlavním heslo zní: „Etika a estetika se musejí splývat v jedno.“ Designová svítidla s ultra moderním designem s důrazem na hospodárnost výrobků i systému jejich výroby.


Marchetti Illuminazionemarchetti

Společnost s prakticky čtyřicetiletou tradicí, která v sektoru osvětlení představuje po celém světě italské výrobky uznávané kvality. Výjimečná svítidla přežila navzdory střídání módních stylů. Jejich charakteristickým rysem je spojení tradice a designu. Díky tomu výrobky odhalují silnou vazbu s „modernou“, nejsou jen pouhým jednoduchým stylistickým přepracováním, nýbrž plánem, který jde dál, který spojuje v jeden celek minulost, přítomnost a budoucnost.


L&L Luce&Lightll

Mladá a dynamická záležitost v sektoru LED osvětlení. Dvaceti pětiletá zkušenost společnosti Luce&Light získaná v odvětví technologie laseru a LED umožňuje nabídnout širokou škálu vysoce spolehlivých výrobků, které zaručují vysoký kvalitativní standard. Svítidla jsou navržena a vytvořena ve vlastním výzkumném a vývojovém oddělení v souladu s potřebami a požadavky trhu.


Martinelli Luce

martinelliZnamená více než padesátiletou historii výroby svítidel a systémů osvětlení. Každý výrobek zobrazuje filosofii firmy. Nepostradatelný design, pokroková originalita. Tak lze shrnout hlavní charakteristiku společnou všem výrobkům Martinelli Luce. Jednoduché formou, velké významem, ovlivňují historii designu. Některé z nich jsou i součástí sbírek v nejznámějších muzeích designu.

Martinelli Luce se rozšiřuje o nové a nové výrobky. Ponechává si přesto si ale i řadu výrobků, které se staly „tváří“ italského designu 60. a 70. let. Firma tak představuje sbírku současnosti velkého významu.


Němec s.r.o.

martinelliSpolečnost se již téměř dvacet let zabývá realizací luxusních povrchů,  a to jak v České republice, tak v zahraničí. Zkušenosti, vášeň pro dokonalost a neustálá snaha o zlepšení tvoří to, co činí společnost Němec tak výjimečnou. Splníme Vaše představy o dokonalém interiéru.