Rekonstrukce Tyršův dům

Rekonstrukce vstupní pasáže Tyršova domu, kde se nachází hlavní sídlo České obce sokolské. Osvětlení muselo zachovat původní ráz průjezdu a nesmělo výrazně ovlivnit jeho novou podobu, protože se jedná o památkově chráněný objekt. Osvětlení zde podtrhuje čistotu celého prostoru a umožňuje variabilně rozsvítit prostor pasáže difuzním světlem přes opálová skla či akcentově nasvítit středovou vitrínu s vystavenými exponáty.


Koupelna soukromého bytu Praha 5

Osvětlení koupelny je řešeno klasickými bodovými svítidly v podhledu. Kromě toho je zde vytvořen zajímavý světelný a designový detail pomocí LED diod modré barvy, které vytváří po celém obvodu koupelny jednotící linku v obkladu koupelny probíhající po celém obvodu místnosti v obkladu koupelny.


Soukromý byt Praha 5

Moderně řešené osvětlení bytu pomocí klasických svítidel a atypických skleněných prosvětlených prvků interiéru, které byly součástí světelně technického projektu. Dalším velmi zajímavým prvkem je dekorativní osvětlení koupelny, které je řešeno pomocí linky LED diod modré barvy probíhající v obkladu koupelny.


dsc02187Osvětlení recepce LED diodami

Podsvětlení recepce LED diodami RGB s možností plynulé proměny barev dle vybraného programu, s možností ručního ovládání či zastavení změny barev na zvolené barvě.


Muzeum policie ČR – Expozice ochrany CO

Osvětlení expozice ochrany CO lze rozdělit na dvě části. První část tvoří osvětlení klasických exponátů pomocí akcentových reflektorů s halogenovými žárovkami, druhou část tvoří exponáty citlivé na UV záření, kterými jsou sběratelsky cenné historické plynové masky. Osvětlení této druhé části bylo realizováno pomocí reflektorků s výkonnými LED diodami, které neemitují UV záření ani teplo. Celá expozice je velmi zajímavá samozřejmě nejen osvětlením, ale především svým obsahem.


dscn6927

Realizace osvětlení recepce EC Harris

.
.